Nolimit City slot oyunları
Nolimit City tarafından geliştirilen ve sitemizde incelenen 8 oyun. Ortalama RTP %96,09; en yüksek değer %96,13 ile Blood & Shadow ve San Quentin 2: Death Row oyunlarında.8 oyun
Nolimit City
Blood & Shadow
RTP
%96,13
Maks. kazanç
6.666x
Volatilite
Yüksek
Makara düzeni
4x4x4x4x4
Nolimit City
Blood & Shadow 2
RTP
%96,09
Maks. kazanç
16.161x
Volatilite
Çok yüksek
Makara düzeni
5x5x5x5x5
Nolimit City
Brute Force
RTP
%96,08
Maks. kazanç
40.000x
Volatilite
Çok yüksek
Makara düzeni
5x5x5x5x5
Nolimit City
Fire In The Hole
RTP
%96,06
Maks. kazanç
60.000x
Volatilite
Çok yüksek
Makara düzeni
6x3
Nolimit City
Fire in the Hole 2
RTP
%96,07
Maks. kazanç
65.000x
Volatilite
Çok yüksek
Makara düzeni
6x6
Nolimit City
Mental
RTP
%96,08
Maks. kazanç
66.666x
Volatilite
Çok yüksek
Makara düzeni
3x5
Nolimit City
Mental II
RTP
%96,06
Maks. kazanç
99.999x
Volatilite
Çok yüksek
Makara düzeni
3x2x3x2x3
Nolimit City
San Quentin 2: Death Row
RTP
%96,13
Maks. kazanç
200.000x
Volatilite
Çok yüksek
Makara düzeni
4x4x4x4x4
En yüksek RTP
Nolimit City oyunları arasında RTP değeri en yüksek 5 oyun.
↔ Tabloyu yana kaydırın
| Sıra | Oyun | RTP | Volatilite |
|---|---|---|---|
| 1 | Blood & Shadow | %96,13 | Yüksek |
| 2 | San Quentin 2: Death Row | %96,13 | Çok yüksek |
| 3 | Blood & Shadow 2 | %96,09 | Çok yüksek |
| 4 | Brute Force | %96,08 | Çok yüksek |
| 5 | Mental | %96,08 | Çok yüksek |
Volatilite dağılımı
↔ Tabloyu yana kaydırın
| Grup | Oyun sayısı | Pay | Ortalama RTP |
|---|---|---|---|
| Yüksek | 1 | %12 | %96,13 |
| Çok yüksek | 7 | %88 | %96,08 |
Sık görülen özellikler
Sitemizde incelenen Nolimit City oyunlarında en sık geçen özellikler; özelliğin sayfasında tüm sağlayıcılardan oyunlar var.
↔ Tabloyu yana kaydırın
| Özellik | Oyun sayısı | Pay |
|---|---|---|
| Bonus satın alma (Bonus Buy) | 8 | %100 |
| xWays | 5 | %62 |
| Yapışkan wild | 3 | %38 |
| xSplit | 3 | %38 |
| Çarpanlar | 3 | %38 |
| Kazanma yolları | 2 | %25 |
| Scatter semboller | 2 | %25 |
| Ücretsiz dönüşler (Free Spins) | 2 | %25 |
Karşılaştırma tablosu
↔ Tabloyu yana kaydırın
| Oyun | RTP | Volatilite | Maks. kazanç | Makara düzeni |
|---|---|---|---|---|
| Blood & Shadow | %96,13 | Yüksek | 6.666x | 4x4x4x4x4 |
| Blood & Shadow 2 | %96,09 | Çok yüksek | 16.161x | 5x5x5x5x5 |
| Brute Force | %96,08 | Çok yüksek | 40.000x | 5x5x5x5x5 |
| Fire In The Hole | %96,06 | Çok yüksek | 60.000x | 6x3 |
| Fire in the Hole 2 | %96,07 | Çok yüksek | 65.000x | 6x6 |
| Mental | %96,08 | Çok yüksek | 66.666x | 3x5 |
| Mental II | %96,06 | Çok yüksek | 99.999x | 3x2x3x2x3 |
| San Quentin 2: Death Row | %96,13 | Çok yüksek | 200.000x | 4x4x4x4x4 |
Diğer sağlayıcılar
Veriler hakkında
RTP ve volatilite değerleri slot.report açık veri tabanından alınır ve oyun üreticilerinin açıklamalarına dayanır; RTP oyun sürümüne ve platforma göre değişebilir. Sayfalar yalnızca bilgi amaçlıdır, 18 yaş altı için uygun değildir.